Witamy w konfiguratorze kabin niestandardowych
Jeżeli w standardowej ofercie nie znaleźli Państwo kabiny w odpowiednim rozmiarze chętnie wykonamy ją zgodnie z Państwa życzeniem. Nasz konfigurator ułatwi zamówienie kabiny niestandardowej dopasowanej do Państwa indywidualnych potrzeb.

VADEMECUM


 KROK 1W miejscu gdzie ma zostać zamontowana kabina prysznicowa zadbaj o zachowanie pionów ścian, poziomu podłoża oraz kątów prostych.
Zachowanie idealnego pionu to gwarancja, że kabina prysznicowa będzie szczelna. 


 


 KROK 2


 


 Dokonaj dokładnego pomiaru wymiarów. 


WAŻNE: Pomiarów należy dokonywać po położeniu wszystkich płytek


WARIANT
DRZWI WNĘKOWEWAŻNE: Dokonaj pomiaru wnęki na różnych wysokościach 


WARIANT 
KABINA PRYSZNICOWA


A) montaż na brodzikuJeśli zdecydowałeś się na ten typ montażu pamiętaj aby wykończyć całe ściany łazienki tym samym materiałem odpornym na wodę również w miejscu planowanego montażu brodzika np. płytkami ceramicznymi. Po przygotowaniu ścian wypoziomuj brodzik, aby nie gromadziła się w nim woda podczas kąpieli.  


WAŻNE: zasilikonuj brodzik przed montażem kabiny aby uniknąć nieszczelności


B) montaż bez brodzika z zachowaniem wymiarów gabarytowych kabin Wybierz tą opcję jeśli chcesz, aby zewnętrzna krawędź profilu kabiny była zamontowana na krawędzi płytek/fugi


C) montaż bez brodzika z zachowaniem wymiarów do osi szyby Wybierz tą opcję jeśli chcesz, aby linia szyby kabiny była zamontowana na krawędzi płytek/fugi