Witamy w konfiguratorze kabin niestandardowych
Jeżeli w standardowej ofercie nie znaleźli Państwo kabiny w odpowiednim rozmiarze chętnie wykonamy ją zgodnie z Państwa życzeniem. Nasz konfigurator ułatwi zamówienie kabiny niestandardowej dopasowanej do Państwa indywidualnych potrzeb.

KABINA NA MIARĘ TWOICH POTRZEB


 


Dzięki informacjom wyświetlanym w kolejnych krokach konfiguratora Mydesign możesz samodzielnie skomponować produkt odpowiedni dla Twoich potrzeb. Zobacz video tutorial.


Dostępne opcje wyboru:


 Kabina prysznicowa wykonana specjalnie do Twojego wnętrza i wielkościowo dostosowana do Twoich oczekiwań. Taki efekt uzyskasz samodzielnie z pomocą konfiguratora Mydesign. Wymiary swojego produktu możesz ustalić z dokładnością do 1 mm. 


 Standardowa wysokość kabin prysznicowych z naszej oferty to maksymalnie 2 m. Z pomocą konfiguratora produktów na wymiar możesz zaprojektować kabinę wyższą o wymiarach do 2,3 m.
Skorzystaj z tej opcji i ciesz się kabiną, która wygląda tak jak chcesz. 


 Wiemy, że w przypadku kabiny prysznicowej każdy detal jest ważny. Wszystkie oferowane w Mydesign produkty posiadają opcję wyboru uchwytu.
Nadaj kabinie swój własny styl.


 Wszystkie detale naszych kabin wykonujemy z najwyższej jakości materiałów. W kolekcji New Soleo dajemy Ci dodatkowy wybór możesz wybrać wspornik skośny lub równoległy do wybranego przez Ciebie modelu produktu.  Wspornik równoległy jest droższy od wspornika skośnego, lecz pozwala na uzyskanie bardziej estetycznego efektu.


 Każdy oferowany w opcji indywidualnej konfiguracji produkt posiada szkło z powłoką ochronną Active Shield w standardzie. Jest to nowoczesna powłoka chroniąca szkło kabiny prysznicowej przed zabrudzeniami powstającymi w wyniku osadzania się kamienia z wody oraz pozostałości po kosmetykach. To  przyjazne rozwiązania technologiczne sprawia, że codzienne czynności stają się o wiele prostsze.


 Listwa progowa oraz dodatkowa uszczelka do montażu bezprogowego znajdują się w zestawie z pozostałymi częściami kabiny prysznicowej. Masz możliwość jej montażu w każdej chwili bez konieczności podejmowania decyzji w momencie zakupu oraz ponoszenia dodatkowych kosztów.