Stwórz własną kabinę prysznicową na wymiar!
Konfigurator ułatwia zamówienie kabiny niestandardowej, dopasowanej do różnego rodzaju stref prysznicowych. Narzędzie pozwala personalizować kształt produktu, jego wymiary, kolor detali oraz rodzaj szyb. Rozpocznij konfigurację i stwórz swój indywidualny projekt.


 


Granice są po to, aby je przekraczać...


To motto, które w pełni odzwierciedla aktualne trendy w aranżacji łazienek. Przestrzeń, w której główną rolę odgrywa komfort Klienta, powinna być połączeniem ergonomii oraz estetyki. Osiągnięcie takiej harmonii to jedno z największych wyzwań, z jakim mierzą się projektanci i architekci. Kluczowe jest zrozumienie najważniejszych potrzeb, innych dla  każdego Klienta. Personalizacja łazienki, w tym strefy prysznica,  to doskonałe rozwiązanie, które pozwala stworzyć niepowtarzalny projekt. Dział Zamówień na Wymiar powstał, aby zrealizować każdy z nich. 


DOSTĘPNE WARIANTY KOLORYSTYCZNE:


Istnieje możliwość zmiany koloru okuć dla poszczególnych produktów. Aktualnie w konfiguratorze dostępny jest wybór dziewięciu wersji kolorystycznych:


Chrom, Gold Brushed, Gold Shine, Light Gold, Złoto malowane, Gunmetal Brushed, Copper Brushed, Black, White


  


Kilka przykładowych sytuacji, Które rozwiążesz wybierając opcję „na wymiar”: 


Dostępne warianty szkła:


 


OptiClearWysoka transparentność szkła znakomicie prezentuje się w aranżacji łazienek z minimalistyczną strefą prysznica. Idealnie sprawdza się w przypadku kabin typu walk in. Przeszklenia OptiClear pozbawione są zielonkawego odcienia, które może być widoczne w przypadku standardowych, transparentnych szyb. SatynaPrzeszklenia kabin prysznicowych z efektem matowej powierzchni na zewnętrznej stronie, zapewniają duży komfort użytkowania. Chronią prywatność, doskonale prezentując się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych, modernistycznych aranżacjach łazienek. GrafitNiezwykle popularne, przydymione zabarwienie, doskonale komponuje się z nowoczesnym wnętrzem łazienki. Przeszklenia, utrzymane w ciemnej kolorystyce, zapewniają wysoki stopień dyskrecji, zachowując umiarkowaną przepuszczalność światła. Głębia ich koloru zwiększa się wraz ze wzrostem grubości szkła. CzarneSzkło w kolorze czarnym, barwione w masie, charakteryzuje się intensywną głębią oraz niską przepuszczalnością światła. Czarna barwa tafli szkła, zastosowana w kabinach prysznicowych, nadaje łazience elegancji. Doskonale prezentuje się również we wnętrzach o industrialnym charakterze. LustroSzkło z efektem lustra, zastosowane w formie ścian kabiny prysznicowej, może być eleganckim elementem dekoracyjnym w łazience. Oferuje niezwykły efekt, którego wygląd zależy od warunków oświetleniowych. 


W zależności od natężenia światła, szkło może je przepuszczać lub zachowywać się jak lustro.MASTER-SOFTSzkło o dekoracyjnej powierzchni w postaci ornamentu. Charakteryzuje się lekko pikowaną strukturą, nadającą efektowne wykończenie w formie 3D.TIMELESSAntykorozyjne szkło, które zostało opracowane z myslą o zastosowaniachw kabinach prysznicowych. Wysoko transparentna wersja szyb doskonale prezentuje się w minimalistycznych aranżacjach.Zdjęcia mają charakter poglądowy, prezentowane na zdjęciach rozwiązania mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu. Niektóre rozwiązania mogę nie być dostępne w wybranych produktach.